karta Skylink Standard HD M7 | Český satelit
» Registrovat   (Nákup lze provést i bez registrace.)    

  karta Skylink Standard HD M7

  Doporučujeme
  • Cena s DPH:499 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  Množství:

  karta Skylink Standard HD M7

  Dekódovací karta Skylink Standard HD M7 je nový typ dekódovacích karet od společnosti Skylink, která slouží pro dekódování českých a slovenských programů. Karta je určena pro nové zákazníky společnosti Skylink a je vyhotovena v provedení Irdeto. Tuto kartu je možné použít výhradně v dekódovacích modulech a satelitních přijímačích s certifikovaných dekodérem Irdeto.

  U nové karty Standard HD M7 je cena karty oddělena od servisních poplatků za poskytování služeb  a registračního poplatku 999 KčCena nové karty je proto výrazně nižší, než-li cena předchozích karet. Pro aktivaci je však potřeba uhradit příslušné poplatky! Nové karty ocení především předplatitelé některého z programových balíčků. Cena karty totiž není navýšena o cenu servisního poplatku, který je již zahrnut v předplatném jakéhokoliv placeného programového balíčku. Díky tomu zájemci o placené programy významně ušetří.

  Registrace karty Skylink M7 se skládá ze dvou kroků:

  • 1. Vyplnění registračních údajů (buď elektronickou formou přes stránky společnosti Skylink nebo pomocí přiloženého formuláře u karty)

  • 2. Úhrada registračního poplatku za registraci služby Skylink

  Výsledná cena Standard HD M7:

  • Doporučená maloobchodní cena 499 Kč

  • Registrační poplatek (jednorázový) 999 Kč

  • Servisní poplatek (předplatitelé libovolného programového balíčku mají poplatek zahrnut v ceně balíčku)

  Dekódovací karta Skylink Standard HD M7 Vám zpřístupní vice než 50 českých a slovenských SD i HD programů ze základní nabídky Digital! Programovou nabídku lze kdykoliv rozšířit o libovolný placený programový balíček dle Vaší volby, po dobu kterou budete chtít.

  Poštovné

  Česká pošta

  Cena: 69 Kč
  Dobírka: 139 Kč
  Objednávka nad 5000 Kč ZDARMA

  Dopravce InTime

  Cena: 99 Kč
  Dobírka: 139 Kč
  Objednávka nad 5000 Kč ZDARMA

  Rozměrné zboží (satelitní paraboly od 80cm, satelitní komplety, dlouhé držáky, venkovní antény) - 159 Kč  - zboží na dobírku 199 Kč. - dopravce InTime

  Doprava a platba při aktivaci služeb Skylink

  Při aktivaci služeb Skylink je nutné zvolit druh dopravy "Aktivace Skylink, CS Link" . Je nutná platba předem na účet. Po připsání platby na náš účet vám provedeme aktivaci vybraného balíčku Skylink nebo vybrané služby Skylink. Faktura od firmy Skylink vám bude zaslána na váš email.

  Instalace

   

  Výrobci
  Aktivace Skylink

  Satelit pro náročné