Servisní poplatek pro karty Skylink na 1 rok | Český satelit
» Registrovat   (Nákup lze provést i bez registrace.)    

  Servisní poplatek pro karty Skylink na 12 měsíců

  • Cena s DPH:1499 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  Množství:

  Servisní poplatek pro karty Skylink na 12 měsíců

  Servisní poplatek pokrývá náklady na provoz, administraci, technické zajištění a zákaznický servis satelitní televize Skylink. Přístupové karty, pro které nebude Servisní poplatek uhrazen, nebude možné dále používat pro příjem žádných kódovaných programů, tedy ani pro základní nabídku (balíček Digital a Digital HD).

  Výhodný tip

  Pro uživatele placených balíčků je Servisní poplatek již zahrnut v ceně. Placené programy Skylink můžete objednat v našem eshopu.

  Jak objednat servisní poplatek v našem eshopu

  Do objednávky, do pole "Komentář", je nutné zadat číslo Vaší karty Skylink. Číslo je uvedeno pod čárovým kódem na vaší satelitní kartě. Dále zvolte způsob doručení: "Aktivace Skylink, CS Link" a "platbu předem na účet" (číslo účtu obdržíte na váš email po provedení objednávky). Po připsání platby na náš účet vám provedeme aktivaci servisního poplatku, faktura vám bude zaslána elektronicky.

  Číslo našeho účtu: 670100-2201942474/6210 (mBank)

  Výše servisního poplatku Skylink

  12 měsíců 935 Kč  Možno uhradit v našem eshopu
   24 měsíců  1485 Kč  Výhodné předplatné na 24 měsíců

   

  Přehled programů balíčků Digital a Digital HD (aktivní programy po zaplacení servisního poplatku)

  *Pro karty Irdeto / ICE je společně s balíčkem Digital aktivován i balíček Digital HD, který obsahuje české a slovenské programy ve vysokém rozlišení (HD). Pro příjem HD programů je nutné mít HD přijímač (nejlépe s certifikací Skylink Ready).

  Poštovné

  Česká pošta

  Cena: 69 Kč
  Dobírka: 139 Kč
  Objednávka nad 5000 Kč ZDARMA

  Dopravce InTime

  Cena: 99 Kč
  Dobírka: 139 Kč
  Objednávka nad 5000 Kč ZDARMA

  Rozměrné zboží (satelitní paraboly od 80cm, satelitní komplety, dlouhé držáky, venkovní antény) - 159 Kč  - zboží na dobírku 199 Kč. - dopravce InTime

  Doprava a platba při aktivaci služeb Skylink

  Při aktivaci služeb Skylink je nutné zvolit druh dopravy "Aktivace Skylink, CS Link" . Je nutná platba předem na účet. Po připsání platby na náš účet vám provedeme aktivaci vybraného balíčku Skylink nebo vybrané služby Skylink. Faktura od firmy Skylink vám bude zaslána na váš email.

  Instalace

   

  Výrobci
  Aktivace Skylink

  Satelit pro náročné