Nová DIGI TV pro fotbalové fanoušky | Český satelit
» Registrovat   (Nákup lze provést i bez registrace.)    

  Nová DIGI TV pro fotbalové fanoušky

  Anglická Premier League zůstane exkluzivně na Nové DIGI TV další tři sezóny

  2016/2017, 2017/2018 a 2018/2019 a to exkluzivně pro Českou republiku i Slovensko

  Balíček SPORT AKCE +299 Kč +149 Kč


  Digi Sport 1, Digi Sport 1 HD, Digi Sport 2, Digi Sport 2 HD
  Digi Sport 3 CZ HD, Digi Sport 4 CZ, Arena Sport 1
  Sport 1 HD, Sport 2 HD, Golf Channel

  Objednávky montáže DIGI TV nebo dotazy Vám rádi zodpovíme na emailové adrese: tomkral@seznam.cz, případně telefonicky na čísle: 776 189 494

   

  PROČ SI VYBRAT NOVOU DIGI TV ?

  Nová DIGI  TV je dostupná po celé ČR. Novou DIGI můžete sledovat na území celé České republiky. Bez ohledu na to, jestli bydlíte na samotě v lese či na úpatí Sněžky, pro DIGI to není žádný problém. Stačí, že máte výhled na nebe, kde létá náš satelit s Novou DIGI a o zbytek se již .

  Více než 70 programů již v Základním balíčku. Už v základním balíčku vám za bezkonkurenční cenu nabízí více než 70 programů ve skvělé digitální kvalitě, z toho více než 10 HD kanálů, z nichž si vybere celá rodina. Pohádky pro děti, seriály a filmy na dlouhé večery, sport pro tatínky, vaření pro maminky a kvalitní erotické kanály.

  Anglická Premier League a španělská La Liga exkluzivně. Jako jediný satelitní operátor v České republice exkluzivně nabízíme přímé přenosy a záznamy z anglické fotbalové Premier League a španělské La Ligy na sportovních kanálech Digi Sport. Kromě toho samozřejmě i spoustu dalších sportovních zážitků, třeba Formuli 1, italskou ligu Serie A, francouzskou Ligue 1, tenisové zápasy ATP, WTA a mnoho dalších sportovních lahůdek.

  Za HD programy nic nepřiplácíte, v nabídce jich najdete více než 15. Za HD programy v nabídce nic nepřiplácíte, nemusíte si objednávat žádný extra HD balíček. Už v základním balíčku najdete více než 10 HD programů a v Sport, Extra balíčku i HBO balíčku dohromady dalších více než 5 HD programů.

  Moderní HD DIGI Box s možností nahrávání a skvělý DIGI CA Modul. Sledujte Novou DIGI s certifikovaným set-top boxem HD Kaon, díky kterému budete mít při sledování programů Nové DIGI stoprocentní zážitek. Budete překvapeni jeho rychlostí, bezproblémovým fungováním a moderním vzhledem. Neuteče vám ani jeden z vašich oblíbených pořadů, můžete si nahrát kdykoliv cokoliv nebo využijete funkci TimeShift a dokončíte sledování programu později, až se vám to hodí.

   

  PROGRAMOVÉ BALÍČKY NOVÉ DIGI TV

  * v případě uzavření smlouvy na dobu 24 měsíců
  ** platí pro první a druhé zařízení (STB = Set-top box KAON nebo CAM = CA Modul), v případě uzavření smlouvy se závazkem na dobu 24 měsíců

   

  Instalace

   

  Výrobci
  Aktivace Skylink

  Satelit pro náročné