Skylink balíček Flexi 10 na 1 měsíc | Český satelit
» Registrovat   (Nákup lze provést i bez registrace.)    

Skylink balíček Flexi 10 na 1 měsíc

  • Cena s DPH:335 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Skylink balíček Flexi 10 na 1 měsíc

Předplatné Skylink balíčku FLEXI 10 na 1 měsícS balíčkem Skylink Flexi 10 si namícháte vlastní koktejl televizní zábavy! Vyberte si 10 programů z balíčku Kombi. Svůj výběr můžete kdykoliv změnit. První změnu v kalendářním měsíci máte zdarma, každou další změnu můžete provést po odeslání platební SMS za 25 Kč (číslo: 90211, text ve tvaru: ZMENA číslo vaší karty).

Do objednávky, do pole "Komentář", je nutné zadat číslo Vaší karty Skylink a 10 programů které chcete aktivovat. Číslo karty Skylink je uvedeno pod čárovým kódem na vaší satelitní kartě. Dále zvolte způsob doručení: "Aktivace Skylink, CS Link" a "platbu předem na účet" (číslo účtu obdržíte na váš email po provedení objednávky). Po připsání platby na náš účet vám provedeme aktivaci vybraného balíčku Skylink,  faktura vám bude zaslána elektronicky.

Číslo našeho účtu: 670100-2201942474/6210 (mBank)

K balíčku FLEXI 10 zároveň získáte všechny české a slovenské kanály z balíčku Digital za 0 Kč měsíčně! Nemusíte tedy hradit servisní poplatek.

Poštovné

Česká pošta

Cena: 99 Kč
Dobírka: 199 Kč
Objednávka nad 5000 Kč ZDARMA

Doprava a platba při aktivaci služeb Skylink

Při aktivaci služeb Skylink je nutné zvolit druh dopravy "Aktivace Skylink, CS Link" . Je nutná platba předem na účet. Po připsání platby na náš účet vám provedeme aktivaci vybraného balíčku Skylink nebo vybrané služby Skylink. Faktura od firmy Skylink vám bude zaslána na váš email.

Instalace - aktuality

Výrobci
Akce Telly - Digi

https://www.ceskysatelit.cz/akce-na-satelitni-montaze-a94

Aktivace Skylink