Skylink balíček MAN X na 12 měsíců | Český satelit
» Registrovat   (Nákup lze provést i bez registrace.)    

Skylink balíček MAN X na 12 měsíců

  • Cena s DPH:2860 Kč
  • Původní cena:3120 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Skylink balíček MAN X na 12 měsíců

Zvýhodněné předplatné Skylink balíčku MAN X na 12 měsíců. Kanál Man-X vysílá pro muže, které přitahují muži, a přináší tak vzrušení a inspiraci do jejich životů.

Do objednávky, do pole "Komentář", je nutné zadat číslo Vaší karty Skylink. Číslo je uvedeno pod čárovým kódem na vaší satelitní kartě. Dále zvolte způsob doručení: "Aktivace Skylink, CS Link" a "platbu předem na účet" (číslo účtu obdržíte na váš email po provedení objednávky). Po připsání platby na náš účet vám provedeme aktivaci vybraného balíčku Skylink,  faktura vám bude zaslána elektronicky.

Seznam programů v balíčku MAN X

K balíčku MAN X zároveň získáte všechny české a slovenské kanály z balíčku Digital za 0 Kč měsíčně! Nemusíte tedy hradit servisní poplatek ve výši 29 Kč měsíčně, neboť je již zahrnut v ceně balíčku MAN X.

Poštovné

Česká pošta

Cena: 99 Kč
Dobírka: 199 Kč
Objednávka nad 5000 Kč ZDARMA

Doprava a platba při aktivaci služeb Skylink

Při aktivaci služeb Skylink je nutné zvolit druh dopravy "Aktivace Skylink, CS Link" . Je nutná platba předem na účet. Po připsání platby na náš účet vám provedeme aktivaci vybraného balíčku Skylink nebo vybrané služby Skylink. Faktura od firmy Skylink vám bude zaslána na váš email.

Instalace - aktuality

Výrobci
Akce Telly - Digi

https://www.ceskysatelit.cz/akce-na-satelitni-montaze-a94

Aktivace Skylink