Registrační poplatek Skylink (registrace karty Skylink M7) | Český satelit
» Registrovat   (Nákup lze provést i bez registrace.)    

Registrační poplatek Skylink (registrace karty Skylink M7)

  • Cena s DPH:999 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Registrační poplatek Skylink (registrace karty Skylink M7)

Na kartách Skylink Standard HD M7 bude v rámci akční nabídky spuštěno promo vysílání všech programů z placené nabídky s výjimkou programů pro dospělé po dobu dvou měsíců od registrace karty!

Úhrada povinného jednorázového registračního poplatku (registrace služby Skylink), který je potřeba uhradit pro aktivaci nové karty Skylink Standard HD M7. Nově zakoupené dekódovací karty Skylink Standard HD M7 je potřeba nejdříve zaregistrovat a po té uhradit tento jednorázový registrační poplatek.

Do objednávky (do pole Komentář) je nutné zadat číslo Vaší karty Skylink nebo CS Link (číslo pod čárovým kódem na vaší satelitní kartě). Zvolte způsob doručení "Aktivace Skylink, CS Link". (poštovné se neplatí!). Je nutné provést platbu předem na účet. Fakturu vám zašlem elektronicky na váš email.

Poštovné

Česká pošta

Cena: 99 Kč
Dobírka: 199 Kč
Objednávka nad 5000 Kč ZDARMA

Doprava a platba při aktivaci služeb Skylink

Při aktivaci služeb Skylink je nutné zvolit druh dopravy "Aktivace Skylink, CS Link" . Je nutná platba předem na účet. Po připsání platby na náš účet vám provedeme aktivaci vybraného balíčku Skylink nebo vybrané služby Skylink. Faktura od firmy Skylink vám bude zaslána na váš email.

Instalace - aktuality

Výrobci
Akce Telly - Digi

https://www.ceskysatelit.cz/akce-na-satelitni-montaze-a94

Aktivace Skylink