Registrační poplatek Skylink (registrace karty Skylink M7) | Český satelit
» Registrovat   (Nákup lze provést i bez registrace.)    

  Registrační poplatek Skylink (registrace karty Skylink M7)

  • Cena s DPH:999 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  Množství:

  Registrační poplatek Skylink (registrace karty Skylink M7)

  Na kartách Skylink Standard HD M7 bude v rámci akční nabídky spuštěno promo vysílání všech programů z placené nabídky s výjimkou programů pro dospělé po dobu dvou měsíců od registrace karty!

  Úhrada povinného jednorázového registračního poplatku (registrace služby Skylink), který je potřeba uhradit pro aktivaci nové karty Skylink Standard HD M7. Nově zakoupené dekódovací karty Skylink Standard HD M7 je potřeba nejdříve zaregistrovat a po té uhradit tento jednorázový registrační poplatek.

  Do objednávky (do pole Komentář) je nutné zadat číslo Vaší karty Skylink nebo CS Link (číslo pod čárovým kódem na vaší satelitní kartě). Zvolte způsob doručení "Aktivace Skylink, CS Link". (poštovné se neplatí!). Je nutné provést platbu předem na účet. Fakturu vám zašlem elektronicky na váš email.

  Poštovné

  Česká pošta

  Cena: 69 Kč
  Dobírka: 139 Kč
  Objednávka nad 5000 Kč ZDARMA

  Dopravce InTime

  Cena: 99 Kč
  Dobírka: 139 Kč
  Objednávka nad 5000 Kč ZDARMA

  Rozměrné zboží (satelitní paraboly od 80cm, satelitní komplety, dlouhé držáky, venkovní antény) - 159 Kč  - zboží na dobírku 199 Kč. - dopravce InTime

  Doprava a platba při aktivaci služeb Skylink

  Při aktivaci služeb Skylink je nutné zvolit druh dopravy "Aktivace Skylink, CS Link" . Je nutná platba předem na účet. Po připsání platby na náš účet vám provedeme aktivaci vybraného balíčku Skylink nebo vybrané služby Skylink. Faktura od firmy Skylink vám bude zaslána na váš email.

  Instalace

   

  Výrobci
  Aktivace Skylink

  Satelit pro náročné