Zásady ochrany osobních údajů - GDPR | Český satelit
» Registrovat   (Nákup lze provést i bez registrace.)    

Zásady ochrany osobních údajů - GDPR

Aby náš e-shop mohl dobře fungovat, musíme zpracovávat některé vaše osobní údaje. Správcem osobních údajů ve vztahu k tomuto e-shopu je Tomáš Král, IČ: 7637955se sídlem Lipinka 4, Troubelice, telefon: 776189494, e-mail: obchod@ceskysatelit.cz.

Vaše osobní údaje zpracováváme pro následující účely: 

  • Vyřízení objednávky a řešení případných reklamací. 
  • Abychom vám mohli odesílat objednávky a zajistit efektivní vyřešení vašich případných požadavků a reklamací, zpracováváme vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, e-mail, telefonní číslo, číslo bankovního účtu, objednané zboží a jeho cenu.
  • Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracováváme po dobu trvání záruční doby.
  • Nezasíláme newslettery a obchodní nabídky. Pouze posíláme email o stavu vaši objednávky.
  • Pro lepší kvalitu našich služeb spolupracujeme s některými zpracovateli, kterým mohou být vaše data zpřístupněna. Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti se službami našeho e-shopu a pouze v nezbytném rozsahu. Těmito zpracovateli jsou: Google. Nikomu dalšímu osobní údaje bez vašeho výslovného souhlasu neposkytujeme.

 

Popis technických a organizačních bezpečnostních opatření při ochraně osobních údajů

a) Ochrana před neoprávněným přístupem k osobním údajům - tištěné faktury.

  • Faktury zákazníků a dodavatelů jsou uložené v uzamykatelné skříni. Případná likvidace dokumentů probíhá řádně a bezpečně, formou skartace.

b) Ochrana před neoprávněným čtením, kopírováním, přenosem, úpravou a vymazáním osobních údajů - administrace eshopu

  • Přístup do administrace eshopu, k osobním údajům je chráněn přístupovým jménem a heslem. Systém eviduje všechny přístupy k jednotlivým osobním údajům. Proti napadení z vnější sítě byla přijata opatření ve formě zabezpečení firewall, zabezpečení přihlašovacím jménem a heslem, protokolem HTTPS a opatřeními poskytovatele web-hostingových služeb. Administrace eshopu probíha fyzicky na firemním notebooku, který je chráněn heslem pro přístup do systému Windows.
Instalace - aktuality

Výrobci
Akce Telly - Digi

https://www.ceskysatelit.cz/akce-na-satelitni-montaze-a94

Aktivace Skylink