Technisat | Český satelit
» Registrovat   (Nákup lze provést i bez registrace.)    

  Technisat

  • Zobrazit:
  Řadit dle:
  Filtrovat podle výrobců

  TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+, Skylink ready

  Skladem
  1149 Kč Cena s DPH: 

  Dekódovací CA modul TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+ je určen pro použití se satelitními přijímači, které jsou vybaveny CI/CI+ sloty. Modul získal certifikaci Skylink ready a je ho možné používat s dekódovacími kartami Skylink Standard Irdeto HD, Skylink Výměna ICE, CS Link Irdeto i s kartami FreeSAT by UPC Direct v novém kódovacím systému Irdeto.

  TechniSat TechniStar SIR - vyprodáno

  Vynikající HD satelitní přijímač TechniSat TechniStar SIR je vybaven certifikací logem Skylink ready a je tak vhodný pro příjem českých a slovenských volných i kódovaných programů. Mezi jeho přední vlastnosti patří zejména špičkový obraz i zvuk až do rozlišení 1080i a také originální německá kvalita tohoto výrobce. Přijímač navíc podporuje funkci automatického dolaďování nových chybějících kanálů, které se automaticky doladí na konec seznamu programů.

  TechniSat Digit SIR - vyprodáno

  Novinka

  Kompaktní multimediální přijímač od známého výrobce Technisat. TechniSat Digit SIR je ekonomickou verzí Skylink ready přijímačů tohoto výrobce a je tedy i cenově dostupnější než vyšší model Technisat Technistar SIR. Přijímač získal licenci Skylink ready a je tedy vybaven originální čtečkou dekódovacích karet Irdeto. V přijímači tak můžete bez obav používat nové karty Skylink Standard M7 i karty Výměna M7. V přijímači však lze použít i dekódovací karty ostatních operátorů jako jsou T-mobile a FreeSAT by UPC direct typu Irdeto a ICE. Čtečka dekódovacích karet je vybavena funkcí Silicon Secure (příprava na párování karet).

  Instalace - aktuality

  Výrobci
  Aktivace Skylink