Z DIGI je Telly. Co všechno je nového? | Český satelit
» Registrovat   (Nákup lze provést i bez registrace.)    

Z DIGI je Telly. Co všechno je nového?

Našim zákazníkům přinášíme každý rok celou řadu vylepšení a inovací, které z platformy poskytující televizní signál dělají výjimečně příjemnou službu s moderním a lidským přístupem a jednoduchým ovládáním. Změnili jsme název, ale jsme to pořád my. Stejný vlastník i stejný tým. A protože se dobře známe, víme, po kterých novinkách jste nejvíc volali.

Aplikace

Rozhraní aplikace, skrze kterou svou telku ovládáte, má nový design, je intuitivnější a uživatelsky přívětivější. Můžete díky ní vracet scény a přetáčet reklamy, sledovat své oblíbené pořady z archivu až 7 dní nazpět a u internetové televize máte možnost sledování až na 4 zařízeních (např. TV, mobil, tablet, počítač). Najdete zde nové pořady a snazší vyhledávání. Sjednotili jsme uživatelské rozhraní v set-top boxech a televizních aplikacích, zavedli sdílení nahrávaného obsahu napříč zařízeními a na domovské obrazovce najdete doporučení pořadů z archivu zpětného zhlédnutí včetně rozdělení do kategorií podle žánrů.

Ukázka nového prostředí aplikace Android TV

Balíčky a ceny

Na výběr máme celkem ze tří základních balíčků: Malý za 200 Kč, Střední za 400 Kč a Velký za 600 Kč s nabídkou objednání filmového balíčku HBO za 200 Kč. Vedle toho je možné zakoupit samostatný balíček Sport na 1, 3 a 7 dní nebo na celý měsíc. Denní balíčky lze zakoupit jednoduše online a sledovat je můžete na všech našich Telly aplikacích. 

Podle vaší preference si u Telly můžete vybrat, jestli chcete balíček pro internetovou nebo satelitní televizi.

Nový úspornější Ultra HD/4K ready kodek H.265

Internetová televize Telly přechází na nový kodek H.265. Co to znamená? Že můžete sledovat svou televizi ve Full HD i téměř s poloviční rychlostí internetu než nyní. A co víc, Telly je díky tomuto kodeku připravena na vysílání v Ultra HD/4K rozlišení. 

Smlouvy bez závazku a věrnostní program

Každý rok s Telly je nezávazný a každý rok s Telly je odměněn dárkem. Vyladili jsme věrnostní program tak, abychom udělali radost úplně každému. Brzy vám představíme vaše odměny. 

Co se změní pro stávající zákazníky?

Automaticky získáte vylepšenou a svěžejší verzi aplikace Telly. Pokud ale nebudete chtít jeden z nových balíčku, sami vám ho nepřepneme. Zůstane vám ten, na který jste zvyklí.

Kdybyste si některý z nových balíčků objednat chtěli, a nezáleží na tom, jestli to bude Malý, Střední nebo Velký, získáte naši kompletní nabídku všech televizních programů na 3 měsíce bez dalšího příplatku.

Přechod na nový balíček se tedy vyplatí.

Co s Telly získají noví zákazníci?

Rozumíme tomu, že nechcete kupovat něco, co neznáte a nevíte, jestli vás bude bavit. Využijte proto měsíc sledování zdarma a k tomu dárek 3 měsíce naplno. Znamená to, že ať si vyberete jakoukoliv velikost balíčku, automaticky vám bez dalšího příplatku dáme na první 3 měsíce naši plnou televizní nabídku.

Instalace - aktuality

Výrobci
Akce Telly - Digi

https://www.ceskysatelit.cz/akce-na-satelitni-montaze-a94

Aktivace Skylink